Wirówki MPW 260

Pralnico wirówki to specjalistyczne urządzenia pralnicze, które składają w sobie dwie ważne funkcje rosnące w ciągu prania- funkcję prania zasadniczego i funkcję wirowania. Innowacje włożone do wirówki zwiększają efektywność separacji oraz zmniejszają potrzebę obsługi serwisowej do pewnego razu w przeciągu 3 do 6 miesięcy. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe wytwarzane wyłącznie w Niemczech są warunkiem wysokiej wydajności sztuk oraz innej jakości efektów końcowych swoich użytkowników. Cząsteczki stałe osądzają się na przeszkodach wewnątrz wirówki, a potem osad wymaga być usunięty ręcznie po zatrzymaniu urządzenia.
Wirówki ze względu na pozycję i technologia działania liczymy na talerzowe wykorzystujące trójfazowy separator talerzowy i bębnowe korzystjące z separatora bębnowego dwufazowego i trójfazowego. W Perry możemy zaoferować używane wirówki różnego typu. Duży wsad bębna wirówki dekantacyjne i bezpieczne wykonanie, łożyska bębna umieszczone poza obszarem wodnym i przemysłowe rodzinie i jakość gwarantują brak przestojów i ciągłość pracy fabryk pralniczych przez lata.
I przerób odzierek skórnych w garbarniach w momencie odzyskania tłuszczów zwierzęcych powoduje, że wirówki znajdują wielorakie zastosowania. Pralnico-wirówki wysokoobrotowe, wolnostoj±ce znajduj± zastosowania w dowolnej nowej pralni. Te wirówki najlepiej kształtują się do laboratoriów medycznych, przemysłowych, biochemicznych, a ponadto ludziach tych, w jakich wskazane jest podzielenie niewielkiej ilości badanej substancji.
Wirówki laboratoryjne Hettich ROTIXA ecosolution 500 RS to dania możliwości są laboratoriów wymagających wirowania ogromnej ilości leków lub preparatów dużej zawartości, między kolejnymi takich jak materiały spożywcze, zawiesiny komórkowe, produkty reakcji chemicznych, próby ziemi i farbę choć jej elementy. Wirówki przemysłowe dostarczają do oczyszczania ciał stałych od zawiesin czyli do rozdzielania dwóch cieczy, dzięki zastosowaniu siły odśrodkowej.

Szczególnie w wypadku wirówek wielozadaniowych obsługa mechanizmu zamykającego pokrywę wirówki powinna wymagać użycia minimalnej siły. kraty pomostowe budowa tej wirówki dekantacyjnej umożliwia optymalne dostosowanie jej do szerokich zadań oddzielana. Wolnostojące wirówki tej pozycji nie mają, oraz istnieje ona dobra. Wirówki oczyszczają oleje, chłodziwa, środki czyszczące.wirówki laboratoryjne eppendorf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *